Prošli tjedan Loptice su se bavile temom šumskih životinja i plodova u jesen. Saznali smo kako u šumi žive i velike i male životinje. Razgovarali smo o njihovoj prehrani i staništu te koje životinje spavaju, a koje ne spavaju zimski san.
Uz pomoć fotografija, priča, slikovnica, zagonetki i pjesmica pobliže smo upoznali, prisjetili se, ali i stekli nove spoznaje o ovoj temi. Svoja iskustva, viđenja i doživljaje svakodnevno smo predočili u likovne radove. Koristili smo različite likovne tehnike: kolaž papir, slikanje temperama, crtanje olovkama i olovkama u boji, ali slikali smo i vilicama te izrađivali ježića koristeći glinamol i čačkalice. Društvene igre smo osmislili uz pomoć plodova jeseni koje smo iskoristili iz naše jesenske košare. 
Djeci su veliki interes izazvale igre “Pogodi tko sam” u kojima su djeca razvijala svoju maštu i jezično-govorne sposobnosti. 

Comments are disabled.