Proteklog tjedna uživali smo u pravom ljetnom vremenu. Puno vremena smo provodili vani, ali smo dobro pazili da se zaštitimo od sunca te smo vrijeme koje provodimo vani djelomično provodili u hladu a djelomično na suncu. Sa djecom smo pričali o godišnjem dobu ljetu te njegovim karakteristikama. Djeca su već stečena znanja o toj temi nadogradila novim znanjima i spoznajama. Naglasak nam je bio da djeca dođu do spoznaje kako se zaštititi od sunca te ljetnih vrućina. Svakog dana prije odlaska van na igru djeca su se mazala zaštitnom kremom. To im se posebno dopalo jer smo im dali da se sami pokušaju namazati. Osvježenje smo potražili u lubenici koja se pokazala izvrsnom u ovim vrućim danima. Pred kraj tjedna zajedno smo ukrasili sobu ljetnim dekoracijama kako bi spremni dočekali ljeto.

Comments are disabled.