Proljetno šarenilo uvuklo se u svaki kutak našeg vrtića pa su Mišići prionuli na pripreme za Uskrs i iščekivanje uskršnjeg zeca. Pričalo se o zečevima, pilićima, jajima, bojale su se pisanice. U bibliobusu smo posudili mnoštvo slikovnica i priča, a teta Valentina iz bibliobusa pročitala nam je priču Petra slavi Uskrs. Izradili smo i svoju slikopriču o Skrivenom Uskrsu, a svoju kreativnost iskazali smo i kroz mnoštvo likovnih aktivnosti. Svakog jutra vježbali smo uz uskrsnu kocku za vježbanje, a naučili smo i pjesmicu Zeko i pile. Šetali smo selom u potrazi za zekom, a on nam je sakrio čokoladna jaja u našoj sobi. Uživali smo u potrazi, a u konzumiranju čokolade još i više. Ukrasili smo naš trg uskrsnim motivima i bili zadovoljni svojim radom. Kako je prošlo to, ali i sve ostale naše uskršnje aktivnosti – pogledajte u galeriji fotografija.

Comments are disabled.