U petak, 18. lipnja 2021. Srčeka su zajedno s učenicima osnovne škole imala priliku gledati edukativnu eko predstavu Bibi i Bubi u kojoj glavni junaci većinu djetinjstva provode na smetlištu. Koliko god im roditelji ne dopuštaju to, njih veseli što dolaze doma prljavi, neuredni i smrdljivi. Kroz igru i niz duhovitih situacija pokušati će sastaviti podmornicu i pronaći škrinju u kojoj se nalazi plan za spas svijeta. Na tom putu, postoje brojni problemi praćeni stalnim verbalnim bullyingom koji rezultira velikom svađom najboljih prijatelja i rastankom. Na sreću, taj rastanak kratko traje. Ništa u životu nije lako pa tako nije lako ni promijeniti svoje navike i učiniti svijet boljim. Srčekima, ali i ostalim gledateljima predstava je oduzela dah, a veliki gromoglasni  pljesak na kraju predstave odjekivao je dvorištem. Ova  predstava održala se  pod pokroviteljstvom načelnika i  Općine Rasinja.

Comments are disabled.