Rano učenje jezika znači sustavno podizanje svijesti ili izloženost jezika koje se odvijaju u obrazovanju u ranom djetinjstvu u kontekstu predškolskog odgoja. Otvaranje dječjih umova za višejezičnost i različite kulture je vrijedna vježba koja sama po sebi pojačava individualni i društveni razvoj i povećava njihovu sposobnost suosjećanja s drugima. Aktivnosti ranog učenja stranih jezika u predškolskim ustanovama može biti bogato iskustvo i donijeti značajne prednosti. Djeca najbolje te najlakše usvajaju strane jezike kroz igru te međusobnu komunikaciju.

I ove pedagoške godine djeca iz skupine Bubamare s učenjem engleskog jezika krenula su u dvije skupine, a kroz razne pjesmice, igru i likovne aktivnosti obradili smo razne jesenske teme i usvojili nove riječi i izraze.

Comments are disabled.