Kao i prošle pedagoške godine tako smo i ove početkom listopada krenuli s održavanjem kraćeg programa engleskog jezika. Program se provodi u poticajnom okruženju dva puta tjedno u trajanju od 45 minuta. Prednosti učenja stranog jezika u najranijoj dobi su mnogobrojni. Jedna od prednosti je ta da djeca jezik uče od malena, usvajaju naglasak stranog jezika bez poteškoća.

Djeca uče jezik kroz igru i samim time ga usvajaju na potpuno drugačiji način u odnosu na odrasle. Njihovo učenje je spontano, nenametnuto i samim time puno produktivnije. Ona u potpunosti uživaju u procesu učenja jer uče bez stresa, a njihov jedini cilj je da za svoj trud dobiju pohvalu ili nagradu. Djeca imaju nevjerojatne memorijske kapacitete koje treba iskoristiti. Tako ove godine imamo početničku grupu skupina Pčelice i Zvjezdice te predškolsku grupu skupine Zvjezdice. Uz mnogobrojne pjesme, videozapise, priče, stihove i rime djeca su usvajala pojmove vezane za godišnja doba, svoje prijatelje, obitelj, boje, brojeve, geometrijske oblike, ali i pojmove uz tradicijske običaje poput Božića, Sv. Nikole i Halloweena. Materijali i radni listovi su prilagođeni uzrastu djece. Kako je to izgledalo kod Pčelica i Zvjezdica pogledajte u našoj maloj fotogaleriji.

Comments are disabled.