mde


U mjesecu studenom planiran je izlet u Koprivnicu. Posjetili smo Kino Velebit gdje je samo za nas prikazana projekcija animiranog filma “Odvažna Iva i skriveno blago Maglograda” koji je djecu oduševio i podsjetio na vrijednosti poput zajedništva, sloge i ljubavi. Nakon kina pošli smo do Policijske uprave Koprivnica gdje nas je dočekala policijska službenica Ivanka Vusić sa svojim kolegama. Provela nas je po voznom parku gdje su djeca mogla isprobati sjediti na motorima. Posjetili smo zatvor, ušli u njega i bilo je strašno. Vidjeli smo i Big brothera koji sve prati sa svojim kamerama. Uzeli su nam i otiske prstiju. Naučili smo da svaki pojedinac ima svoj otisak i nitko nema isti. Zato moramo dok odrastemo biti dobri, kaže Ivanka da nas ne bi jednog dana po otiscima morali tražiti. Počastili su nas sokovima, grickalicama i bojankama te smo se umorni vratili autobusom u vrtić puni dojmova. Ovo je bilo nezaboravno iskustvo i jedva čekamo sljedeći izlet. 

Comments are disabled.