U petak 09. rujna, povodom Hrvatskog olimpijskog dana koji se obilježava 10. rujna  Lastavice su ugostile članove NK Panonije, Luku i Matiju. Druženje su započele zagrijavanjem u krugu koje je jako bitno za bilo kakav početak fizičke aktivnosti. Nakon razgibavanja djeca su bila podijeljena u grupe te su pokušala odigrati utakmicu na male golove. Uslijedila je igra “Tko će Luki oduzeti loptu” i igra pucanja penala. Djeca su s oduševljenjem pratila igru i pokazala velike sposobnosti u nogometu. 
Uz samu fizičku aktivnost djeci su pripremljene različite didaktičke igre na istu temu koje rado igraju za stolovima. Izradila su i svaka svoj olimpijski znak kao simbol olimpijade. Bilo je vrlo zanimljivo i kreativno. Radujemo se istom susretu dogodine. A do tada pogledajte u galeriji kako je bilo.

Comments are disabled.