I ove pedagoške godine smo počeli s likovno – kreativnom radionicom. Na početku smo se upoznavali te je tako svatko napravio svoju personaliziranu bilježnicu gdje će nastajati razni crteži. Došla nam je jesen te su kreativci pjevali Jesensku pjesmu i napravili svoje jesensko drvo otiskom kartona s temperom u jesenskim bojama. Nakon toga krenuli smo s obilježavanjem Dana Koprivnice te su tako temperom bojali kartonske kutije i na njih flomasterom crtali prozore i vrata, te radili kvart u gradu, lijepili cestu od kolaža, zgrade, bojali drveće od kartona te na njih stavljali krep papir koji su prethodno izgužvali. Pjevali su pjesmu “Koprivnica” te je još svatko u svoju bilježnicu nacrtao nešto što voli u gradu Koprivnici, od igrališta, ceste, itd.. svega je tu bilo. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.