U studeni smo zakoračili istražujući krizanteme i njihovo prikazivanje u tehnici bijele krede i olovke, a nastavili smo s bundevama i likovnom izražavanju po uzoru na japansku umjetnicu Yayoi Kusama. Skupljene jesenske plodove kreativno smo iskoristili za izradu mozaika s motivom po vlastitom izboru, a u jeseni su nas kratko zadržale šumske životinje i slikovnica “Ježeva kućica” čijeg glavnog lika, slavnog lovca Ježurku Ježića su djeca odlučila nacrtati u različitim situacijama. Obilježili smo Dan grada Koprivnice razgovorom o znamenitostima i zanimljivostima našeg grada te diskusijom i razvijanjem mašte i ideja na temu “Suveniri našeg grada” koje smo zatim prenijeli na papir. Prisjetili smo se i grada Vukovara i jednog od simbola, a to je Vukovarski vodotoranj koji su djeca prikazala u tehnici akvarel.

Comments are disabled.