bsh


Livada u proljeće ljepša je nego u bilo koje godišnje doba. Promjene u prirodi djeca su primijetila vrlo brzo, a osobito veselje donijelo je sunce i duža igra na igralištu i terasi. Za vrijeme igre na terasi uočili su razne kukce poput pčelica, leptira i bumbara. Ljepotu tih kukaca kroz likovnu aktivnost prenijeli su na papir. Stolne igre nuđene su tematski, a ujedno im pomažu u ponavljanju usvojenog sadržaja kroz razgovor i imenovanje proljetnica i kukaca. Također smo čitali slikovnice za koje su djeca bila vrlo zainteresirana i usvajali smo stihove pjesmice “Leptiriću šarenčiću” te smo tu pjesmicu pretvorili u pokretnu igru u kojoj su djeca uživala.
Svakodnevno se trudimo što više vremena provesti vani, ali ujedno i na taj način promatrati prirodu i kukce koji nas okružuju.

Comments are disabled.