Ima li išta ljepše od bezbrižne dječje igre? Složit ćete se da nema! Tako su Sovice posljednjih tjedana uživale u igrama i aktivnostima prema vlastitom izboru. Bazirali smo se na igrama vodom i pijeskom, a malo smo, iako samo u mašti, zaronili u more i posjetili različite životinje. Veliku većinu vremena provodili smo na otvorenom tako da smo poslije doručka odmah izlazili na vrtićko dvorište i igralište kako bismo izbjegli sunce u punom zamahu. Najviše radosti izazvala je voda u kojoj su se djeca dugo zadržavala i osvježavala od ljetnih vrućina, a istu količinu zanimanja privukao je pijesak od kojega su nastale različite nastambe i dvorci. Pričom o nastanku soli okušali su se i slikanju sa soli od koje su nastale predivne slike morskih životinja. Proslavili smo i Milin rođendan i time zaokružili predivna dva tjedna bezbrižne igre i veselja. Kako smo se proveli pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.