Ljetno voće puno je korisnih vitamina i dobro došlo osvježenje za vruće dane. Tako su i Pčelice osvježenje potražile u sezonskom voću poput lubenice, brusnica,malina i drugih. Sve navedeno voće ponudili smo djeci i na našu veliku radost uvidjeli da djeca rado jedu voće koje je neophodan izvor vitamina za organizam. Osim kušanja voća, isprobali smo domaći sok od borovnica koji se također pokazao kao vrlo ukusnim djeci. Ponudili smo im i likovnu aktivnost izrade voća. Na predloške lubenice, imaline i borovnice lijepili su kolaž papir odgovarajuće boje. Osim toga prstićima smo bojali predloške čaša na koje smo potom lijepili slamčice. Voće se pokazalo kao pravo zdravo osvježenje u vrućim danima i što je najbitnije djeca ga rado konzumiraju. Kako su protekli dani bili malo hladniji osvježenje nam nije bilo potrebno, već boravak na zraku i mnogo igre od koje ćemo izdvojiti vožnju biciklima dvorištem vrtića koja je djecu najviše obradovala.

 

Comments are disabled.