Proteklih tjedana u grupi Pčelica dočekali smo ljeto, s velikim osmijehom i raširenih ruku. Djeca su u ovom periodu bila potaknuta mnogim poticajima kojima smo razvijali motoričke vještine, finu motoriku i spoznajni razvoj karakterističan za ovo godišnje doba. Uz aktivnosti koje smo provodili imali smo i nekoliko proslava rođendana pa u našoj grupi nije nedostajalo zabave i dobrog raspoloženja. Od aktivnosti smo se bavili finger paintom kojim smo točkali morske životinje, uz fingerpaint mogli smo birati i mozaik tehniku – lijepljenje komadića kolaža kojom smo vježbali finu motoriku. Istraživali smo i morsko dno, tko sve živi ispod površine mora, koje biljke i životinje. Odgojiteljice su nam ponudile i enciklopediju koju smo svi s radoznalošću listali i promatrali. Naposlijetku smo i mi sami izradili svoje morsko dno s originalnim ribama punim šara i veselih boja.

Comments are disabled.