Uz pjesme, ples, razne didaktičke igre i aktivnosti Točkice su dočekale najtoplije doba godine.

U vrtićkom dvorištu posebno nam je bio zabavan šator s ribicama u koji smo ubacivali loptice i koji nas je ujedno štitio od prvih ljetnih zraka sunca. Plastične kantice, grabljice i lopatice ponovno su nam koristile za uvijek uzbudljivu istraživačku igru.

Spajali smo ljetne aplikacije te poklapali ribice prema boji.

Također, svidjela nam se i didaktička igra poklapanja oblika na aplikacijama sladoleda, a uz veselu pjesmu „Sladoled“  flomasterima smo ukrasili kuglice vlastitog vrtićkog sladoleda.

Veselje svakog dana bila je pjesma „Baby shark“ koju smo pratili pokretima tijela.

Tjedan je obilježila i proslava rođendana Dine L.  Uz mnogo smijeha i zabave te uz rođendansku tortu, ples i pjesmu proslavili smo njegov dan, a kao uspomenu izradili smo i prigodnu rođendansku čestitku s našim crtežima.

Comments are disabled.