Proteklih dana Pčelice i Bubamare posvetili su svoje aktivnosti ljetnim temama. Igrom u novo oformljenim pješćanicima gradili su razne kule, likovnim aktivnostima vježbali smo finu motoriku te uživali u slikanju temperama te stvaranju pravih umjetničkih djela. U ponedjeljak smo djeci ponudili razne nijanse plave boje kojima su oslikala list papira, nakon što se tempera osušila rezala su ribe raznih boja te ih ljepila na plavu podlogu, a na kraju su djeca dodatno oslikala ribe crnim flomasterom. U nastavku tjedna djeca su raznim likovnim tehnikama i motivima oslikavala predloške riba. Od slobodnih aktivnosti djeci su bile ponuđene razne igre na temu ljeta, poput memory igre, pecanja riba, listanja i čitanja enciklopedija, a ako smo se proveli pogledajte u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.