Protekla dva tjedna Pčelice su se pripremale za dolazak ljeta. Iako djeca znaju kako se odgovorno zaštititi od opasnog UV zračenja, još jednom smo ponovili što moramo napraviti prije izlaska na sunce. Kako su neka djeca već bila na godišnjem odmoru, na moru, odlučili smo proučiti morski svijet. Tako smo pogledali edukativni video o Jadranskom podmorju. Djeca su prepoznala većinu morskih  životinja. Potom smo im u likovnom centru ponudili izradu hobotnica od tuljaca, bojanje riba prema zadanom kriteriju te izradu kornjača bojanjem predloška s pomponima. U centru stolnih igara djeca su slagala puzzle s morskim životinjama. Pripremile smo djeci centar s morskim životinjama te su i tamo provodili puno vremena u igri. Sobu smo ukrasili ljetnim dekoracijama te crtežima koje su djeca nacrtala. Mnogo vremena provodili smo vani na igri, pazeći da djeca dovoljno vremena provedu u hladu.

Comments are disabled.