Valentinovo je dan srca sretnih svih,
Valentinovo je dan svih zaljubljenih,
Valentinovo je dan kad je srce dar,
To najljepši je dan za svaki sretan par.
Kao što pjesma kaže, obilježili  smo Valentinovo kao dan zaljubljenih, ali i kao dan svih prijatelja u vrtiću jer ne moraš biti zaljubljen da bi nekog volio…voljeti se može i prijatelj.
Pričali smo legendu o Sv. Valentinu, izradili kulu od kocaka i dramatizirali legendu, naučili stihove Ljubav za sve, pjevali i plesali uz poznate na pjesme: Valentinovo je dan, Ljubav iz vrtića.
Izradili smo mozaik od srca, medena srca, srca na štapiću koja ćemo pokloniti prijatelju iz vrtića u plesu srca na sam dan. Na inicijativu načelnika Općine Peteranec Ivana Derdića djeca su izradila srca od papira kojima su ukrasili prigodne lukove ispred Općine. Bili smo radosni, puni ljubavi i jako sretni jer imamo jedni druge. Galerija je tu pa pogledajte kako je bilo.

Comments are disabled.