Kaže pjesma:
BILO JE TO BILO JE TO,
BILO JE TO NA VALENTINOVO.
SJEĆAM SE JA,
SJETI SE TI
TAD SE DARIVAJU ZALJUBLJENI.
Djeca znaju što je ljubav i što znači biti zaljubljen. Poistovjećuju riječ ljubav s mamom i tatom i dečkom ili curom u vrtiću. Kroz pjesme: Valentinovo, Ljubav iz vrtića su naučili što je sve ljubav. Djeca su izradila srca za vrat s lijepom porukicom, a srce su na sam dan zaljubljenih poklonili prijatelju ili prijateljici. Razgovarali smo o Sv. Valentinu i legendi o njemu te smo puno toga naučili. Izradili smo i tvrđavu gdje je Sv. Valentin bio zatočen od velikih kocaka i pokušali se poistovjetiti sa njime. Izradili smo i krug prijateljstva za obiteljski kutić. Kroz njega smo vidjeli koliko puno prijatelja u vrtiću imamo. Obilježili smo i Sv. dan braka izradivši čestitke roditeljima sa slikom njihova vjenčanja kako bi ih podsjetili na to. Sve je bilo vrlo veselo i zanimljivo, a to pokazuju i slike.

Comments are disabled.