Ljubav je temeljni dio odrastanja djece kako u obiteljskom, tako i u odgojno-obrazovnom procesu. Protekli tjedan su Cvjetići u skupini još više približili taj osjećaj kroz svaki osmijeh, zagrljaj i igru jer to sve ostaje trajno sačuvano u srcima svih nas. Tako su naši Cvjetići na prigodan način obilježili Valentinovo. Vesela atmosfera vladala je cijeli tjedan. Kroz razgovor s odgojiteljicama djeca su verbalno izražavala svoje stavove o tome što je to ljubav, prijateljstvo, tko su prijatelji, što oni rade i kako znamo tko su naši prijatelji. Početkom tjedna djeca su marljivo pomagala u uređenju sobe i panoa u hodniku. Čitali su razne priče na temu Valentinova, stihove, usvajali pjesmice, vježbali grafomotoriku i izrađivali srca od glinamola. Uz to, djeca su crtala i crteže za svoje prijatelje i izrađivala kuverte origami tehnikom. Poklone koje su izradili izvlačili su u prigodnoj tomboli, a kako su se Cvjetići proveli možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.