Djeca iz skupine Zvjezdice cijeli su tjedan razgovarala o ljubavi i Valentinovu. Izvlačila su srca s imenima svojih prijatelja za kojeg će pripremiti poklon te crtež i poruku prijateljstva. Slušala su pjesmicu Zaljubljeni žabac, proslavilia rođendane svoih prijatelja te izradila licitarsko srce. Sjetila su se i prijatelja koji su bolesni i nisu s njima na Valentinovo pa su njima poslala kratke video poruke. I napokon je stiglo Valentinovo. Sve je bilo spremno i prvo su počela s natjecateljskim igrama koje su sadržavale jedenje smokića bez ruku, a nastavila plesom s balonima, a ono najslađe slijedilo je nakraju: podjela poklona koje su djeca pripremila za svog prijatelja. Otvorila su svaki poklon i pročitala poruku te pogledala crtež. Djeca su bila jako nestrpljiva i jedva su čekala kada će doći njihov red da oni mogu odnijeti svoj poklon prijatelju, ali i dobiti poklon od drugog prijatelja. Ovim putem zahvaljujemo roditeljima koji su pripremili poklone i time razveselili  svoje dijete, a također i njihove prijatelje.

Comments are disabled.