Protekla dva tjedna Loptice su se bavile projektnom temom Domaće životinje. Djeca su pokazala velik interes za izradu farmi u kutiću građenja stoga su imala priliku izraditi i vlastite domaće životinje od plastelina. Tako su izradila svinje, ovce, patke i zečeve. Tehnikom lijepljenja komadića vate na okruglu podlogu djeca su izradila i svoje mekane ovčice, a tehnikom kolaža nastala je i slikovnica „Naša farma“. U šetnji okolicom uočavala su razne domaće životinje u dvorištima susjeda, a znanje o životinjama i njihovim potrebama proširila su slušanjem raznih priča o domaćim životinjama te listanjem edukativnih časopisa i enciklopedija. U tjednu temu uključili smo i naše roditelje koji su nam u zajedničku viber grupu poslali fotografije djece kako kod kuće brinu za svoje kućne ljubimce i ostale životinje u svom domaćinstvu.

Comments are disabled.