Tema zdravlja proizašla je iz usvajanja spoznaja o nama i našim pravima. Tako smo prošli tjedan oformili kutić liječnika u čemu su nam pomogli i roditelji. Naša zdravstvena voditeljica, magistra sestrinstva Marija, posjetila nas je te nas izmjerila i izvagala. Zajedno smo popričali o važnosti higijene i zdrave prehrane za naše zdravlje. Pohvalila nas je što svaki dan boravimo na svježem zraku i vježbamo. Saznali smo da ćemo se tako lakše zaštititi od zime i zimskih bolesti. S nama se poigrala i bila vrlo hrabra pacijentica. Sami smo izradili vlastitu piramidu prehrane te pripremili voćnu salatu kojom smo se počastili. Svakodnevne higijenske navike vrlo su važne. Nacrtali smo nama najljepši rupčić jer svakodnevnom higijenom nosa i stavljanjem ruke preko usta kad kašljemo brinemo o zdravlju svojih prijatelja i obitelji.

Comments are disabled.