Dana 26. rujna 2019., starija djeca odgojne skupine Loptice su u pratnji odgojiteljice povodom Dana policije posjetila PU Đurđevac. Našim Lopticama ovo je bio prvi izlet i bile su jako uzbuđene. U policijskoj postaji dočekali su nas ljubazni djelatnici te su nam na samom početku posjete pokazali prostor u kojem rade. Uz brojne vježbe i aktivnosti, djelatnici policije su nam prezentirali što rade, a njima su se također pridružili i djelatnici vatrogasne postrojbe. Od svih vježbi djecu je najviše oduševio policijski pas Zen koji je član interventne policije. Veliko oduševljenje izazvalo je  i gašenje vatre pjenom i vodenim topom. Naučili smo puno toga o radu policije i vatrogasaca. Puni dojmova vratili smo se u vrtić i sve ispričali našim mlađim prijateljima koji su nas veselo dočekali. Zahvaljujemo djelatnicima policije i vatrogasaca na pozivu i na svemu što su nam demonstrirali.

Comments are disabled.