Naši mališani odgojne skupine Loptice imaju priliku uživati u suvremeno opremljenom vrtiću, kvalitetnoj vanjskoj i unutarnjoj opremi i funkcionalnim igračkama koje zadovoljavaju sve potrebe djece te im pružaju širok spektar doživljaja. Bogato i poticajno prostorno-materijalno okruženje mnogi suvremeni autori smatraju nezaobilaznim preduvjetom kvalitetnog učenja i cjelovitog razvoja djeteta koje prije svega treba biti ugodno za dijete, oblikovano prema obiteljskom prostoru, prilagođeno djetetu i zadovoljavanju svih njegovih potreba (motoričkih, socijalnih, emocionalnih, spoznajnih potreba). Vrtić je opremljen svom potrebnom opremom – didaktikom, dječjim namještajem, opremom za vanjski prostor, kuhinjskim namještajem i pomagalima, audiovizualnim sredstvima i računalnom opremom.

Comments are disabled.