Najdraže su ruke, ruke moje majke…
Druge nedjelje u mjesecu svibnju slavimo Majčin dan , blagdan svih naših majki. Toga dana djeca darivaju svoje majke prigodnim malim poklonima . Povodom toga vrlo važnog dana Ribice su tjedne aktivnosti posvetile upravo njima – MAMAMA. Cijeli tjedan marljivo su izrađivale prigodne poklone za svoje mame : privjesak za ključeve i cvijet. Tijekom cijelog tjedna razgovarali smo o mamama, izgovarali njihova imena, govorili što mama radi, kako izgleda. Čitali smo prigodne priče: Volim mamu, Mamin mali medo, slušali stihove Čemu služi mama te usvajali pjesmice Ispred naše kućice i Obitelj prstić. Tim aktivnostima djeca su bogatila svoju verbalnu komunikaciju, osnaživala svoja pozitivna emocionalna stanja ( ljubav, privrženost, osjećaj sigurnosti). Kako smo proveli tjedan pogledajte u našoj galeriji.

Comments are disabled.