Skupine Bubamaraca, Cvjetića i Zvjezdica su 5. listopada zaronile u neki novi, njima neobičan svijet. „ Što je to engleski jezik?“ pitala je odgojiteljica, a odgovori su uslijedili: „ to ti je vrtić“, „a nešto što je netko izmislio“, „pa da znamo ne bi bili tu“ i sl. Ovo su samo neki od odgovora koji su uljepšali sam početak učenja engleskog jezika. Krenuli smo sa osnovnim riječima poput pozdrava, zahvale i sjedni ili ustani. S vremenom djeca su usvajala i više nego je odgojiteljica očekivala. Kroz određeni period obilježili smo neke važne datume poput Dana kruha, tradicionalnog Halloweena, prvi dani jeseni i još puno toga. Svakim druženjem, mali englezi sve više i više upijaju. Svaki naš susret obilježavaju razne dogodovštine, pjesmice  i smijeh.  Moglo bi se reći da smo jedna mala, ali prava family. Neke od fotografija možete vidjeti u galeriji.

Comments are disabled.