Proteklih dana u skupini Bubamare bilo je veoma veselo i dinamično. Cijelog tjedna veselo smo pjevali pjesmicu „Pekar“ i igrali igre brašnom, a u posjet nam je stiglo nekoliko roditelja koji su zajedno s djecom pripremali razne pekarske proizvode.

U ponedjeljak nam je stigla mama Ivana Mioković koja je zajedno s Ivanom pripremala buhtle punjene čokoladom. Djeca su znatiželjno promatrala pripremu i uz to pripremala svoje buhle od plastelina.

U utorak nas je posjetila mama Maja Sokač. Mama i Marijeta za prijatelje su pripremile pogačice sa sirom. Ostatak skupine pomogao je u pripremi premazujući pogačice, a od slanog tijesta radili su pekarske proizvode raznih oblika.

U četvrtak nam je tata Tomislav Gaži zajedno s Lotom pripremio kiflice s marmeladom, a od ostatka tijesta djeca su pripremila pužiće i pletenice koje su imala prilike probati za užinu.

Kako je bilo pogledajte u foto galeriji.

Comments are disabled.