Povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje djeca iz skupine Bubamare bavila su se aktivnostima na temu „Pekar“. Tom prilikom djeca su imala prilike zamijesiti vlastito tijesto od kojeg su cijeli tjedan pripremala razne pekarske proizvode. Okušala su se u mljevenju brašna od kukuruza koje im je kasnije poslužilo kao izvrstan poticaj za igru. Također, u brašnu su ispisivala slova i različite znakove, a veliki interes je probudio i novooformljeni kutić pekare u kojem su se djeca rado igrala. Djeca su izradila i plakat pekarskih proizvoda izrezujući ih iz kataloga.

U ponedjeljak, 18. studenog posjetila nas je mama naše Lote koja je s djecom pripremila peciva u obliku bundeve, a djeca su ih s veseljem pojela za užinu. Mama Jelena svima je donijela male poklone, a Bubamare su joj otpjevale pjesmicu „Pekar“.  Zahvaljujemo mami na dolasku i veselimo se idućem druženju. Kako je bilo, pogledajte u foto galeriji.

Comments are disabled.