Napokon je stiglo vrijeme karnevala gdje svako dijete može biti ono što poželi. Djevojčice su većinom bile Else inspirirane animiranim filmom Frozen dok su dječaci bili različiti super junaci. Našla se tu pokoja princeza, pčelica, psići u ophodnji, bundeva, dinosaur jednorog, lutkica Lol, kauboj i vatrogasac. Oni koji nisu došli maskirani u vrtić pronašli su nešto u kutiću presvlačenja. Naučili smo pjesmicu Mi smo male maškare, razgovarali o maškarama, ukrašavali predloške maski flomasterima, a pojedina djeca su uz pomoć odgojiteljice kaširala maske koje smo obojali i ukrasili određenim dodacima. Svečano smo obilježili sam Fašnik uz ples pod maskama s balonima i igrom Glazbene stolice, a posjetila nas je i Mila, Nikina sestra koja se također maskirala. Poslije ručka zasladili smo se finim krafnama koje je za nas pripremila naša kuharica Ivana. Kako je sve to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.