Većinu vremena prethodnog tjedna posvetili smo pripremama za nadolazeći maskenbal koji smo s nestrpljenjem čekali. Svako dijete je prstićima oslikalo svoju masku, a s posebnim veseljem plesali smo uz dječje pjesme o maškarama.

Kroz tematski prigodnu didaktičku igru pomagali smo klaunovima žonglerima vraćajući im loptice u zadanim bojama, a magnetnom olovkom vodili smo lopticu labirintom i tako vježbali motoriku i logičko zaključivanje. Listali smo i neke nove slikovnice, ali s velikom pozornošću slušali priču „Piko kod prijatelja“.

Vrijeme slobodne igre provodili smo u novom kutiću građenja i simboličkoj igri kuhinjskim priborom i namirnicama u kutiću kuhinje. Tjedan nam je uljepšao i posjet logopedinje Jelene Kodrić s kojom smo se upoznali i družili za vrijeme naših slobodnih aktivnosti.

Tijekom tjedna poseban naglasak stavili smo na samostalnost u svakodnevnim situacijama, kao i na mirno rješavanje sukoba.

Naše fotografije pogledajte u nastavku.

Comments are disabled.