Ususret blagdanu Svi sveti, Mišići su posjetili OPG Dombaj koji vode djed i baka našeg prijatelja Rafaela. Djed Josip nam je prvo objasnio što zapravo znači OPG, a nakon toga nas je poveo do plastenika u kojima se nalazilo mnoštvo prekrasnih cvjetova. Upoznali smo razne krizanteme, špine i margarete. Naučili smo da se sade u proljeće, na koji način se „hrane“, zašto su u plasteniku i kada su najbolje za rezanje. Djeca su prepoznala pojedino cvijeće, a za nagradu smo nekoliko cvjetova ponijeli sa sobom u naš vrtić. Maglovito i rosno jutro nije nas spriječilo da se poigramo nogomet, skrivača i lovača. Obilazak i igra su nas umorili pa smo se okrijepili domaćim sokom i šarenim kolačićima koje je za nas pripremila Rafaelova mama. Puni dojmova, sretno smo se vratili u vrtić, a novi susret ostavit ćemo za neko toplije doba godine.

Comments are disabled.