Bliži nam se najradosnije doba godine, vrijeme zajedništva i iščekivanja Božića. U tom zajedništvu Mišići su bili vrlo marljivi. Razgovarali smo o tome što je uopće advent i zašto se veselimo Božiću. Tjedan smo započeli izradom adventskog kalendara, vjenčića za vrata i  adventskog vijenca sa svijećama koje ćemo paliti već idući tjedan. Djeci je posebno zanimljivo bilo to što je sav potreban materijal za izradu vijenca bio sakriven u sobi dnevnog boravka, pa smo prvo morali sve pronaći uz igru Toplo-hladno. Uz dramatizaciju teksta Četiri svijeće naučili smo njihove nazive – Mir, Radost, Ljubav, Nada. Kroz razne likovne aktivnosti upotrebljavajući likovne tehnike i materijale poput tempera, pastela, ljepila, cik-cak škara, izradili smo ukrase kojima ćemo ukrasiti svoju sobu u nadolazećim danima. Uživali smo u didaktičkim igrama na zadanu temu, a kišni dan iskoristili smo za sat TZK-a koji nas uvijek posebno veseli.

U nastavku pročitajte neke naše izjave zašto se veselimo Božiću i uživajte u galeriji fotografija.

Comments are disabled.