Na početku ovog tjedna obradovao nas je dugo očekivani snijeg. Djeca su s radošću i uzbuđenjem došla u vrtić iščekujući igre na snijegu te smo se već prilikom jutarnjeg okupljanja dogovorili što ćemo na dvorištu raditi. Svi smo se držali dogovora- i djeca i odgojiteljice te smo uz grudanje sagradili dva snjegovića. Gradnja je bila zahtjevna te smo mnogo naučili iz područja statike, ali najvažnije od svega je da smo se odlično zabavili.



