“ Nek’ svud ljubav sja, nek’ svud ljubav sja, sve ljude neka spaja!” ❤️
Bili su stihovi  koji su se svakodnevno mogli čuti u skupini “Leptirići”.
Cijeli tjedan bilo je u znaku srca, skupinom je vladalo veselo raspoloženje koje smo dijelili s mlađim prijateljima iz jaslica. Na dan Valentinova organizirali smo tombolu u kojoj su djeca nasumice izvlačila imena prijatelja te su se međusobno darivala raznim bajkama. Zajedno smo istraživali tko je bilo sveti Valentin i po čemu je bilo poseban. Svako dijete obojalo je srce za prijatelja, ukrasilo koverte u koje smo stavili srce, izradili smo poštanski sandučić za pisma te svog Srećonošu gnoma. Opisivali smo i na osnovu opisa pogađali jedni druge. Većinu vremena djeca su provela u stolno manipulativnim igrama koje su za njih izradile odgojiteljice. Kako smo obilježili Valentinovo možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.