Veljača je mjesec ljubavi i lijepih osjećaja. Tako je bilo i u starijoj skupini Mišića. Cijeli tjedan posvetili smo razgovoru o ljubavi, osjećajima, simpatijama, sv. Valentinu. Zabavljali smo se raznim stolno-manipulativnim igrama na temu Valentinova (igre za umetanje, lego kocke, puzzle, labirinti…), slušali igrokaze, priče i pjesmice, pjevali Nek svud ljubav sja i nije lako Bubamarcu. U sobi dnevnog boravka oformili smo kutak za uljepšavanje, a jedan pano posvetili smo svojoj obitelji jer oni su naša najveća ljubav. Djeca su donijela fotografije vjenčanja svojih djedova i baka, prabaka i pradjedova, razgovarali smo o tome kako je to nekada bilo što je djecu posebno zainteresiralo. Raznim likovnim aktivnostima izrazili smo svoje lijepe osjećaje, razvijali motoriku ruku, crtali, rezali, lijepili, uredili drvo ljubavi u našoj sobi. Petak nam je bio posebno zabavan jer nas je posjetila Filipova mama koja nam je složila predivne frizure, a nakon toga smo proslavili Valentinovo uz pjesmu, ples i čokoladnu tombolu.

Comments are disabled.