Nakon Sv. Nikole vrijeme je za urediti vrtić u božićnom duhu. Djeca su okitila jelku ispred vrtića, prozore ukrasila, vlakić napunila. Vozi nam i on božićne jelke, a vrtić nam čuva Rudolf od drveta. Svaki ponedjeljak palimo adventsku svijeću zajedno i svakodnevno ispunjavamo adventske zadatke uzimajući božićnu jelku s čarobne planine. Ovaj tjedan zadatak je bio izradi božićni  poklon za obitelj. Djeca su ukrašavala 3d kuglice u koje ćemo staviti djetetovu sliku slobodne igre. Ukrašavali smo i posudu za pšenicu i sadili pšenicu po našem običaju na Sv. Luciju. Naučili smo i ponešto o toj svetici. Kako bi što više i što dulje uživali u blagdanskom ugođaju okitili smo i bor u sobi dnevnog boravka, a posebno i svoj obiteljski kutić da se osjećamo kao kod kuće. Pogledajte u galeriji kako je bilo.

Comments are disabled.