Dječji vrtić Igra organizirao je noćni vrtić za dječake iz skupine Leptirići. U vrtić smo došli u četvrtak, ponijeli smo potrebne stvari za spavanje: pidžame, omiljene igračke. Nakon redovnog vrtića, iza 16.00 sati započeo je naš „noćni vrtić“. Bile su tu zastupljene društvene igre i igre s igračkama koje smo donijeli od kuće. Zabavljali smo se uz pjesme s pokretima, igre traženja prijatelja. Kako su nakon dugo vremena  u vrtić vraćena i uređena računala i to je bio jedan od izazova. Počastili smo se slatkišima, večerom, sokom. Uredilli smo se u naše prekrasne pidžame i uživali smo u vrtiću koji je bio samo naš. Teta Goga se potrudila da naša spavaona bude kao iz bajke o Snjeguljici. Pet krevetića, mali jastuci, pokrivači, omiljene igračke za spavanje. Svatko je odabrao krevetić za sebe i pored koga želi spavati. Uslijedile su priče i razgovori o školi, putovanjima, igračkama i željama. Oko 23.30 sata u našoj bajci zavladalo je spavanje. Probuditi se ujutro u svom vrtiću je poseban doživljaj. Samo se presvučeš, urediš i i već si u vrtiću s prijateljima. Bilo nas je pet s obzirom na izbivanje zbog bolesti. No odgađati se više nije moglo jer je pritisak bio svakodnevan, a djevojčice su još i pomagale tako što su govorile da se to neće realizirati. Hvala roditeljima na povjerenju. Bilo je to jedno novo i  neprocjenjivo iskustvo.

Comments are disabled.