Sovice su protekli tjedan provele pobliže se upoznajući s novim prijateljima u skupini. Poticali smo prosocijalno ponašanje, uključivanje nove djece u igru, razvoj empatije te opuštenu i veselu atmosferu kako bi se naši novi prijatelji što bolje prilagodili na novu svakodnevicu. Vrijeme smo provodili uz mnoštvo slobodne, simboličke igre kroz koju su djeca mogla izraziti svoje dojmove, osjećaje i pokazati nam kako izgleda njihova predodžba o svemu novome što ih okružuje. Poticali smo i razvoj fine motorike šake i prstiju upotrebom malih škarica i pravilnim hvatom drvenih boja. Za kraj tjedna obilježili smo Hrvatski olimpijski dan izradom poligona kroz koji su djeca s veseljem prolazila, tjelesnim vježbanjem i na kraju utrkom u trčanju. Kako nam je bilo, pogledajte u nastavku.

Comments are disabled.