Protekli tjedan smo se bavili biciklima, biciklistima i biciklizmom te smo kroz cijeli tjedan obilježavali Dan biciklista koji je 16. srpnja svake godine. Razgovarali smo o tom djeci najdražem prijevoznom sredstvu, imenovali dijelove, razgovarali koji za što služi te bez kojih se može, a bez kojih dijelova ne. Istražili smo kako su opremljeni sportaši biciklisti te smo razgovarali o kacigama koje djeca moraju imati. Djeca su imala priliku gledati video zapise i fotografije o biciklistima i biciklizmu te smo razgovarali i o koprivničkoj udruzi Biciklin i spominjali Koprivnicu koja se naziva grad bicikala, a pokušali smo dokučiti i zašto. Uz mnoštvo aktivnosti za razvoj spoznaje ovaj smo se tjedan mnogo fizički kretali i to upravo na biciklima različitih vrsta i veličina. 

Comments are disabled.