Ogledni sat plivanja

Polaznici programa plivanja su u četvrtak, 13. lipnja za svoje roditelje pripremili ogledni sat i s time završili s plivanjem za ovu pedagoški godinu. Djeca su pokazala roditeljima što su sve naučila i kako izgleda njihov sat na bazenima Cerine. Prvo smo vježbali da bi se zagrijali prije ulaska u vodu, a zatim je svako dijete skočilo u Olimpijski bazen te krenulo s plivanjem. Svi su prvo plivali pomoću rekvizita (crvića) prsno, leđno, a na kraju su otplivali slobodnom tehnikom bez rekvizita, ali pojedinoj djeci je još uvijek bila potrebna mala pomoć da se pridržavaju za crvić ili rub bazena. Petero djece otplivalo je i leđno bez pomoći s rukama uz tijelo u Olimpijskom bazenu. Na kraju su odigrali igru sortiranja loptica po boji u obruče. Ponosni smo i zadovoljni onim što smo naučili i kod svakog djeteta je vidljivi određeni napredak. Ravnateljica vrtića svim je polaznicima plivanja podijelila diplome.