Hrvatski olimpijski dan je općeprihvaćena manifestcija koja promiče važnost bavljenja sportskom aktivnošću, olimpijsko načelo izvrsnosti u svakom području, zajedništvo, prijateljstvo, mir i solidarnost među ljudima. Poveznica ovog događaja je bijela majica pa su stoga Cvjetići u bijelom obilježili ovaj važan dan. Cijeli tjedan Cvjetići su se kroz razne aktivnosti pripremali za obilježavanje Olimpijskog dana. Kroz zajedničku aktivnost izradili su olimpijski plamen te je svako dijete izradilo i medalju. Da bi bili što uspješniji u olimpijadi, Cvjetići su marljivo vježbali cijeli tjedan. U natjecanju djeca su se okušala u disciplinama poput bacanja lopte, skoka u dalj, štafete i nogometa. Nakon održane olimpijade, djeca su dobila medalje za fair play što ih je jako razveselilo. Kako su Cvjetići proveli tjedan možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.