U rujnu 2016. u naš vrtić stigla je odgojiteljica Josipa Dejanović. U to vrijeme počinjali smo s organiziranim predškolskim odgojem u Rasinji. Josipa je svoje radno mjesto našla u Rasinji sa skupinom Srčeka. S nama je učila, radovala se i živjela svoj pedagoški rad. Srčeka su odrastala i odlazila u školu, a odgojiteljice Josipa i Ivana uvijek su bile tu. Družili smo se, putovali, učili zajedno, veselili se, obilježavali blagdane, rođendane, godišnja doba. Jako dobro smo se upoznali i postali vrlo važni jedni drugima. U ovoj pedagoškoj godini Josipa je odlučila dati prioritet svom obiteljskom životu. U tome joj želimo puno uspjeha, sreće i lijepih dana s nekim novim prijateljima u Jastrebarskom. Draga teta Josipa, ponosni smo i sretni što si bila dio tima Igra. Želimo ti puno privatnog i poslovnog uspjeha, osobnog zadovoljstva i sreće te da nikad ne zaboraviš svoje profesionalne početke i korijene, projekte u kojima si sudjelovala i kojima si nas zadužila. Nemoj zaboraviti da je biti odgojitelj poziv koji tako puno traži, ali i nagrađuje. Hvala na svemu što si dala našem vrtiću. Uvijek ćeš biti dio nas i obitelj u koju se možeš vratiti.

Comments are disabled.