U utorak 30.6.2020. u područnom objektu DV Igra u  Rasinji održano je druženje i  svečanost dodjele diploma o uspješnom završetku programa  predškole za djecu koja su u protekloj pedagoškoj godini polazila program predškole u skupinama Zečići i Pačići. S obzirom na neplanirane događaje i  nepredvidivu situaciju s Covidom-19 nije se mogla organizirati završna priredba na kojoj nastupaju djeca kao što je to do sad bilo uobičajeno. Umjesto toga bio je organiziran prijem za predškolce i njihove roditelje na kojem su imali priliku pogledati prezentaciju  aktivnosti skupina Zečići i Pačići tijekom  pedagoške godine kroz boravak u predškoli i predškolu na daljinu. U njoj su kroz tekst i fotografije prikazane aktivnosti djece i njihovi radovi u proteklih godinu dana.

Nakon prezentacije, vrtićka pedagoginja, prof. Petra Mikšić predškolcima je svečano uručila diplome o uspješnom završetku programa predškole, a kroz druženje nakon službenog dijela predškolci su se oprostili od svojih odgojiteljica Patricie Plahinek i Ivane Knapić.

Dragim predškolcima od srca želimo puno uspjeha u školi!

Comments are disabled.