Protekla dva tjedna djeca su se pripremala za maškare koje smo potom u utorak, 1. ožujka i obilježili maskiranjem.  Djeca su se maskirala u ponedjeljak i utorak, a ples i reviju pod maskama održali smo u utorak. Djeca su se na reviji prošetala “pistom” te se predstavila svojim prijateljima, a potom se počastila krafnama. Osim toga tjedan dana prije samih maškara provodili smo razne likovne aktivnosti poput izrade maski, izrade mašna i kravate za klauna te izrade klauna od otisaka dlanova koje su djeca sama bojala. Tijekom cijelog tjedna slušali smo karnevalske pjesme te plesali na iste. Kako su ti dani djeci posebno dragi odlučili smo ostatak tjedna nakon maškara provesti u šarenilu te smo se bavili bojama. Tako smo spomenuli dugu koju smo boja, izradili smo kišobran u boji koji će krasiti prostor naše sobe te poslušali priču ” Vuk koji je htio promijeniti boju”.

 

Comments are disabled.