Kroz glazbu, stihove te razne aktivnosti na temu “jesenska šuma” pčelice su ispratile jesen. Pošto su pčelice kroz jesenske aktivnosti upoznale godišnje doba jesen, njezine karakteristike te jesenske plodove, došlo je vrijeme da se upoznaju i sa šumskim stanovnicima poput medvjeda, sove, ježa i zeca. Osim enciklopedija gdje su djeca mogla vidjeti kako životinje izgledaju, gdje žive te čime se hrane, djeci smo ponudili razne igre, likovne aktivnosti, crtane filmove, stihove te priče. Tako smo izradili ježa pomoću otisaka dlanova, bojali smo predloške medvjeda, radili sove od kolaž papira, igrali igru “Jež traži hranu” te igru “Nahrani zeca” . Od plastelina smo izrađivali ježeve, svakodnevno smo slušali pjesmice poput : “Boc, boc iglicama”, ” Zum-zum, boc-boc , “Išo medo u dućan” i druge. Pričali smo priču “Ježić Bježić”. Na kraju tjedna pogledali smo crtani film ” Ježeva kućica” i tako smo ispratili jesen kako bi dočekali zimu.

Comments are disabled.