smart


Tijekom ovog tjedna Pčelice su kroz različite aktivnosti upoznale polarne životinje – saznale su njihova imena, kako izgledaju, čime se hrane, gdje žive i na taj način su bogatile svoj rječnik novim pojmovima  i izrazima.

Oponašale su njihove kretnje-gegale se poput pingvina, hodale poput medvjeda.

U novooformljenom centru koji smo obogatili maketom i zimskom kućicom djeca su provodila vrijeme igrajući se raznih uloga.

 Sve provedene aktivnosti utjecale su na razvoj pojedinog područja.

Tako su raznim igrama – poklapaljkama, umetaljkama djeca proširila svoje znanje te utjecala na razvoj okulomotorike. Kroz likovne aktivnosti (izrada pingvina, polarnog medvjeda) razvijala su maštu i kreativnost. Kroz istraživačku aktivnost ledom djeca su razvijala taktilnu percepciju.

U galeriji fotografija pogledajte kako smo proveli tjedan.

Comments are disabled.