I ove godine Pčelice su obilježile Hrvatski olimpijski dan raznim sportskim aktivnostima koje smo provodili tijekom cijelog tjedna. Osim sportu, tjedan smo posvetili i higijeni koja je isto tako bitna za naše zdravlje kao i sport. Toplo vrijeme omogućilo nam je da većinu aktivnosti provedemo na zraku. Osim poligona koji je izazvao veliki interes kod djece, djeca su imala mogućnost okušati se u košarci, kuglanju i utrci. Osim toga, svakodnevno smo vježbali kako bi organizam pripremili za sportske aktivnosti. Također smo ponovili pravila vezana uz higijenu ruku. Vezano uz higijenu, pogledali smo video priču o “Mrljeku i Prljeku ” te “Gricu i Grecu”. U petak smo održali sat tjelesnog gdje smo za uvodni dio proveli tjelovježbu uz glazbu potom smo pripremili utrku za djecu a za kraj pokretnu igru “Lovimo lavove ” te smo tako obilježili Hrvatski olimpijski dan.

Comments are disabled.