Početkom  nove pedagoške godine, naše male Pčelice postale su velike pa su tako svoje male košnice preselile u novu sobu u kojoj će stvarati nove uspomene i sklapati nova prijateljstva. Tako smo se proteklih dana bavili upoznavanjem i istraživanjem nove sobe i novih igračaka. Naše drage odgojiteljice pripremile su nam pregršt noviteta: od banke, slastičarne, kuhinje do frizerskog salona i sobe pune kockica i autića. Naravno, našlo se mjesta i za istraživački centar u kojem se pretvaramo u male istraživače, centar modeliranja plastelinom, likovni centar i mnoge druge. U novoj sobi vrijeme nam brzo prolazi, pa smo tako već ovaj petak obilježili Hrvatski olimpijski dan povodom kojeg smo ugostili mamu Ivanu od djevojčice iz skupine s kojom smo vježbali i super se zabavili. Kako nam je bilo možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.