Pčelice su protekli tjedan proslavile dan zaljubljenih – Valentinovo! U ponedjeljak samo imali proslavu dana zagrljaja, pomoći i razumijevanja, a tjedan smo proveli u prigodnim aktivnostima. S obzirom da je još zima, iskoristili smo led u obliku srca u boji kako bismo se likovno izražavali. Koristili smo drvene hvataljke za uvježbavanje motorike ruke a nisu izostale ni razne stolno – manipulativne i grafomotoričke igre. Najviše je interesa privukao kutić kuhinje gdje smo izrađivali ukrase i kolačiće u obliku srca uz pomoć slanog tijesta, a djeca su slobodno vrijeme provela pjevajući prigodne pjesme i u veselom plesu. Igra s pokretom u obliku gađanje mete bila je odličan način za vježbanje preciznosti ali i strpljenja čekanja na red. Kako smo se proveli, pogledajte u fotogaleriji.

 

Comments are disabled.